עברית  |  English  |  
תשורה פרסומית  |   אפשרי להזמין חמסות  בגדלים שונים עם כיתוב/ לוגו לפי הזמנה
בתמונה ניתן לראות הזמנה של חמסות לשגרירות בבג'ין - לפי הזמנה עם כיתוב בסינית "שנת הדרקון" - 2012


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 דף הבית >> סיפור המקום
 

חדש! סיפורו של מקום
מבט אל חוויות החיים בקיבוץ השיתופי
סיור מקום בסטודיו דון קישוט בקיבוץ עין חרוד איחוד

בואו לשמוע סיפורים מעניינים על העבר וההווה הקיבוצי, הפולקלור המיוחד וההתמודדות עם דרך חיים ייחודית זו, דרך עיניים וליבם של החיים והיוצרים בקיבוץ השיתופי.

אספנו סיפורים מרתקים מדורות שונים בקיבוץ שיפתחו לכם פתח לחוויה מיוחדת, ולהבנת משמעות החיים בקיבוץ בעולם גלובלי משתנה במהירות.

המפגש הוא בסטודיו דון קישוט הנמצא בעין חרוד איחוד - קיבוץ שיתופי עמיד ומצליח בו יוצרות אומניות מקומיות אומנות ישראלית מקורית. נשמח לארח ולשתף בהווי חיינו הייחודי.


סיור מקום בקיבוץ עין חרוד איחוד בסטודיו לאומנות "דון קישוט"


מדברי נגה, מארגנת הסיורים:
"זהו סיפורו המלא של הקיבוץ , תולדות חיים ומעשים המסופרים ע"י בעלי-הדבר. גם בדור השני והשלישי. האירועים מתוארים בצורה אישית - זהו טבע האדם להעביר את חווית חייו.

ניתן ללמוד מפרקי זיכרונות כאלה לא מעט על תקופות, מעשים, הלכי-רוח, השקפות וגישות לצדדים שונים של החיים. התמודדות עם מציאות והתמדה גם בתקופות קשות. התרחשויות מרתקות מסופרות בצורה שובת-לב, אישית ומעניינת, על ידי מספרים בעלי עין חדה, זיכרון טוב, חוש וידע לספר סיפור.

לזיכרונות ולמאורעות השונים שהתרחשו יש ערך לא קטן - קוראים לזה: "שורשים".

מי אני? מי היו הורי? ומה הקשר בין חייהם לבין חיי ולמקום בו אני ממשיכה כבר דור רביעי . כל זה הופך את החיים למלאים יותר, ואולי גם למובנים יותר.

הקיבוץ השיתופי -שבעשורים האחרונים נשתלחו בו חיצים מכל עבר - לכל הפחות לגבנו, נראה נכון ומבטיח. משגשג על אף הקשיים העומדים בפתחו בכל עת.

הרצון שלי הוא לשתף ולגרום למי שמעוניין גם להבין את אורח החיים ומשמעותם."סיור מקום בקיבוץ עין חרוד איחוד בסטודיו לאומנות "דון קישוט"